Imprezy cykliczne

Ogólnopolski Sejmik Teatrów Wsi Polskiej

Koniec sejmikowego sezonu to „zlot” zespołów, wybranych z sejmików regionalnych 14 – 15 zespołów (200 – 300 wykonawców) spośród najlepszych w Polsce na Ogólnopolski Sejmik Teatrów Wsi Polskiej, odbywający się zawsze w październiku w Tarnogrodzie.
Czytaj dalej

Regionalny Sejmik Wiejskich Zespołów Teatralnych

Regionalny Sejmik w Tarnogrodzie ma zasięg międzywojewódzki (w Polsce jest 5 takich Sejmików). Celem przeglądu jest prezentacja i ocena aktualnego stanu amatorskiego ruchu teatralnego w środowisku wiejskim.
Czytaj dalej

Powiatowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych

Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych odbywa się w marcu i kwietniu na terenie województwa lubelskiego i składa się z przeglądów powiatowych. Przegląd kończy Finałowy Festiwal Najciekawszych Widowisk.
Czytaj dalej

Regionalne Warsztaty Tradycyjnych Metod Zdobienia Pisanek

Regionalne Warsztaty Tradycyjnych Metod Zdobienia Pisanek. Regionalne Warsztaty Tradycyjnych Metod Zdobienia Pisanek.Regionalne Warsztaty Tradycyjnych Metod Zdobienia Pisanek
Czytaj dalej

Prezentacje Piosenki Religijnej

Prezentacje Piosenki Religijnej organizowane są w Tarnogrodzie od 1995 roku, przez młodzież miasta Tarnogrodu pod patronem Parafii p.w. Przemienienia Pańskiego przy współudziale Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury.
Czytaj dalej

Ogólnopolskie Integracyjne Warsztaty Artystyczne "Malowany Wschód"

Program warsztatów obejmuje wspólną pracę twórczą, nawiązującą do tradycji pleneru malarskiego. Działania plenerowe wzbogacone są o wyjazdy krajoznawcze poszerzające wiedzę o kulturze regionu, pięknie folkloru Ziemi Lubelskiej.
Czytaj dalej

Nadchodzące wydarzenia

  • Brak nadchodzcych wydarze
Subskrybuj zawartość

Kalendarz Imprez

« grudzień 2018
ndz.pon.wt.śr.czw.pt.sob.
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Hosted by Net Partners Sp. z o.o. | Designed by Strony www - Tarnogrod